HİZMETLERİMİZ

Sorun & Problemlerinizi
profesyonel ekibimiz ile çözün.

Tutkal cihazınızın markası ne olursa olsun, uyumlu yedek parçalar ile tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Çapsan Makine olarak siz değerli müşterilerimize sıcak tutkal ve paketleme sistemleri konusunda uzman ekibimiz ile bakım onarım hizmeti sunmaktayız.

Horbitek, yıllarca tutku ile hizmet verdiği ambalajlama sektöründe, şirketlerin karşılaştığı ve çözümünde zorlandığı durumlarda tecrübesi ile teknik destek vermek adına kurulmuştur. Paketleme ve hat sonu lojistik problemlerini en verimli ve kazançlı şekilde çözmekte tecrübelidir. Horbitek firmasının sunmakta olduğu başlıca hizmetler;

Otomatik Streçleme Makineleri
Hijyenik İşletmeler için Palet Kontrol ve Temizleme Makineleri
Shrink Naylon Paketleme Hatları
Otomatik Çemberleme Makineleri
Otomatik Paletleme Sistemleri
Lojistik (Konveyörler, Kayışlar, Dönüş 90°, Asansörler, etc.)
Bobin ve Düz Tabakalar için Paketleme Çözümleri

Bühnen, avrupada konumlanmış en büyük sıcak tutkal sistemi üretici firmalarından biridir.

Bir aile şirketi olan Bühnen, Almanya’nın Bremen kentinde kurulmuştur. Bühnen, sıcak tutkal uygulamaları için amatör uygulamalardan son teknoloji ürünleri büyük hacimli uygulamalara kadar ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bu kombinasyon, Bühnen’i rakipleri arasında benzersiz kılmaktadır. Firma temellerini; güvenilirlik, sürekli gelişim ve kalite üzerine kurmuştur.

Bühnen, sadece sıcak tutkal uygulamaları üreticisi değil, aynı zamanda büyük bir sıcak tutkal üreticisidir. Dünyanın her noktasında bulunan müşterileri için kişiye özel tutkal çözümleri sunabilmektedir. Ürünler çeşitlerimiz 500 adetten fazla sıcak tutkal çeşidini barındırmakla kalmayıp, ayrıca sattığı her tutkal içinde onu uygulayabilen sistemleri de beraberinde satmaktadır.

Ürün çeşitlerinin içinde, Bühnen’i daha da eşsiz kalan One 4 All adı verdiği yedek parça çeşitleridir. Bu ürünler, rakip olan diğer tutkal sistemleri üreticilerinin ürünlerine de birebir uyumludur.

Bühnen, sizin güvenilir, sıcak tutkal ve sıcak tutkal sistemleri için ortağınızdır.

Çapsan Makine olarak siz değerli müşterilerimiz için ücretsiz keşif ve montaj konusunda çözümler üretiyoruz. Lütfen keşif ve montaj için iletişim sayfasından destek birimimiz ile iletişime geçiniz.

Geniş ürün yelpazesine sahip One4All programı sayesinde, Nordson, Robatech ve ITW-Dynatec markalarının ürünlerine birebir uyumludur. Talebiniz dahilinde istenilen özel her parçayı birebir üretebiliriz.

Ürettiğimiz parçalar Nordson, Robatech ve ITW-Dynatec markalarının orijinal yedek parçaları değildir. Buna rağmen parçalar yüzde yüz uyumlu ve daha hesaplıdır.